SHAREit

SHAREit dla Android

Udostępnianie plików - kiedy to działa

Program SHAREit umożliwia przesyłanie plików z różnych urządzeń, takich jak telefony, tablety i komputery. Dzięki bezpośrednim połączeniom Wi-Fi program SHAREit może wysyłać pliki, zdjęcia, filmy i aplikacje z jednego urządzenia na drugie. Kiedy to działa, jest niesamowite, ale gdy nie, nie ma powodu, aby próbować ponownie.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Udostępnij wszystkie rodzaje plików
  • Dobra prędkość podczas transferów
  • Obsługa wielu platform

Wady

  • Brak instrukcji
  • Nie zawsze działa
  • Musisz ponownie otworzyć połączenie dla nowych przelewów

Niezły
5

Program SHAREit umożliwia przesyłanie plików z różnych urządzeń, takich jak telefony, tablety i komputery. Dzięki bezpośrednim połączeniom Wi-Fi program SHAREit może wysyłać pliki, zdjęcia, filmy i aplikacje z jednego urządzenia na drugie. Kiedy to działa, jest niesamowite, ale gdy nie, nie ma powodu, aby próbować ponownie.

Wysyłaj zdjęcia, filmy, aplikacje i nie tylko

Podstawową cechą programu SHAREit jest przesyłanie plików między użytkownikami bez konieczności korzystania z pamięci w chmurze . Możesz udostępniać zdjęcia , filmy , lokalne pliki muzyczne , dokumenty i aplikacje z jednego urządzenia na drugie. Nie ma znaczenia, z jakiej platformy korzystasz, ponieważ SHAREit komunikuje się tylko z innymi urządzeniami obsługującymi SHAREit.

Nie przesyła danych przez ogólne połączenie Wi-Fi lub Bluetooth. Zamiast tego tworzy bezpośrednie połączenie bezprzewodowe z maksymalnie pięcioma urządzeniami, na przykład małą siecią. Po połączeniu z innym urządzeniem pliki mogą być wysyłane i odbierane. Możesz także sklonować urządzenie i wysłać jego zawartość do innego urządzenia.

Najlepszą częścią SHAREit jest to, że jest to platforma wieloplatformowa, w tym Android .

Nie zawsze działa

Praca wieloplatformowa powoduje również problemy z SHAREit, ponieważ musisz rozwiązywać problemy z połączeniem na różnych urządzeniach. Ponieważ SHAREit nie wykorzystuje połączenia przez sieć Wi-Fi lub Bluetooth, musi utworzyć bezpośrednie połączenie z innym urządzeniem. Oznacza to, że urządzenie tworzy hotspot, z którym łączą się inne urządzenia.

Ta aplikacja nie wyjaśnia również, że musisz dostosować ustawienia Wi-Fi. W menu Ustawienia dostępne są opcje "preferuj hotspot" podczas wysyłania lub odbierania, ale aplikacja nigdy nie wspomina, że ​​urządzenia będą tworzyć hotspoty do udostępniania danych. SHAREit jest również wadliwy. Pierwsze próby przeniesienia plików spowodowały zawieszenie się aplikacji. Oba urządzenia musiały zrestartować program SHAREit przed przeniesieniem.

Kiedy program SHAREit działa, jest szybki . Zdjęcia przesłane szybko. Film miał nierównomierną prędkość przesyłania, a przesyłanie czasami wyglądało na zamrożone. Po zakończeniu przesyłania plików aplikacja wyłączy połączenie bezprzewodowe i powróci do pierwotnego połączenia. Oznacza to, że jeśli chcesz udostępnić inny plik, musisz ponownie wykonać kroki uruchamiania i połączenia z hotspotem.

Głównym problemem związanym z programem SHAREit jest to, że twierdzi on, że jest łatwy w użyciu, ale dla przeciętnego użytkownika jest to dość mylące.

Potrzebuje więcej polerowania

SHAREit może być przydatny, ale brak instrukcji i objaśnień sprawia, że ​​korzystanie z niego jest frustrujące. Brakuje też polskiej i intuicyjnej. Zamknięcie połączenia hotspot ma sens, ale powrót do tych kroków w celu rozpoczęcia kolejnego transferu jest denerwujący.

Istnieje wiele łatwiejszych opcji przesyłania zdjęć i plików. SHAREit jest dobry dla wideo, ale zależy to od tego, jak duży jest plik.

SHAREit obiecuje łatwość użycia, ale jeszcze nie osiągnął tego celu. Jeśli chcesz przesłać pliki, wypróbuj Pushbullet .

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na android

SHAREit

Download

SHAREit 4.5.88ww

Opinie użytkowników o SHAREit

Sponsorowany×